Aquasoft s.r.o. je dalším spokojeným uživatelem MS Dynamics CRM
Společnost Aquasoft s.r.o. se od svého založení stala jedním z významných hráčů na domácím trhu v oblasti vývoje a dodávek softwarového řešení. Posláním Aquasoftu je realizovat stále nové výhody pro podnikání jeho zákazníků využíváním potenciálu informačních a komunikačních technologií.Pro zkvalitnění svých obchodních procesů si společnost Aquasoft vybrala MS Dynamics CRM 4.0 a Microsoft Gold partnera, společnost D3Soft s.r.o. Toto řešení pomáhá společnosti zaměřit se na požadavky a přání zákazníka a zároveň uspět ve stále rostoucím konkurenčním prostředí.
Cílem implementace bylo nahradit stávající aplikaci pro řízení obchodu, která již kapacitně nestačila rostoucím potřebám společnosti. Současně s tím byl do aplikace MS Dynamics CRM zaintegrován proces plánování nákladů a výnosů na jednotlivé obchodní případy. Uživatelé společnosti Aquasoft tak mají možnost využít kontrolu zadávaných identifikačních údajů k firmám přes databázi ARES.
CRM se stane integrální součástí celého nově vybudovaného IS Aquasoftu pokrývajícího všechny klíčové firemní procesy, přičemž bude fungovat ve spolupráci s dalšími produkty Microsoft, jako je Microsoft Dynamics AX, Microsoft Portfolio Management Server, Project Server nebo Reporting Services.
D3Soft je špičkou ve svém oboru, a to pro společnost Aquasoft hrálo jednu z hlavních rolí při výběru dodavatele CRM. Společnost D3Soft s.r.o. má řadu referencí ze zemí střední Evropy a pro své rychlé nasazení si ji vybírá stále více zákazníků.
D3Soft s.r.o.
28.října 1142/168, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory,
Tel: +420 596 603 119
email: info@d3soft.cz
Kontaktní osoba:
Ing. Žaneta Vávrová, Sales & Marketing Specialist, zaneta.vavrova@d3soft.cz, tel: +420 737 237 151
